facebook
1 000 zł Cena od: 900 zł

Fotobudka Smilebox24.pl to w pełni zautomatyzowana atrakcja eventowa, dzięki której można tworzyć kolaże zdjęciowe i je drukować bezpośrednio po zakończeniu sesji fotograficznej! 
Wysokiej jakości komponenty gwarantują maksymalną możliwą jakość wydruku! A nietypowe foto-gadżety dodają zdjęciom uroku.. 

Wybierz jedno z dostępnych w naszej ofercie TEŁ fotograficznych lub przygotuj swój własny projekt, a my go dla Ciebie wydrukujemy i dostarczymy na przyjęcie!

Do Twojej dyspozycji oddaliśmy 6 zróżnicowanych pakietów, których ceny zaczynają się od 400 zł! 

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej? 
Zadzwoń do nas : 507 397 837 
lub wyślij sms o treści : smilebox info, a napewno oddzwonimy!  
Działamy na terenie całej POLSKI! 
Najczęśćiej odwiedzamy : Śląsk, Opolszczyznę, Mazowsze, Wielkopolskę, Dolny Śląsk, Łodzkie, Małopolskę i Świętokrzyskie. 

Na Twoje zaproszenie dojedziemy nawet na Hel, do Poronina czy do Suwałk! :) 

Zapraszamy! :) 


 

507 397 837 
www.smilebox24.pl
[email protected] 

Znajdź nas

KOMENTARZE


  • Korzystaliśmy z tej fotobudki podczas promocji walentynkowej w jednej galerii, bardzo miła obsługa, ciekawe dodatki do zdjęć i świetna jakość wydruków!

   Polecamy gorąco ! :)

  • Myśleliśmy że Artur to świetny DJ, który potrafi rozruszać każde wesele, ale okazało się że wprowadził do swojej oferty nową atrakcję która nam się bardzo spodobała! Widzimy się w Maju na naszym weselu, sprawdziliśmy sobie jakość wydruków na akcji promocyjnej Smilebox'a i wiemy, że zaufaliśmy odpowiedniej firmie! Czekamy niecierpliwie bo już za dwa miesiące :
   DJ Wodar + Smilebox24 + dekoracja światłem = cudowne wesele, które zostanie w naszej pamięci na LATA! :)

  • Byliśmy na weselu, które realizowała firma Artur!
   Świetny DJ, zabawa do rana, a w międzyczasie wizyta w fotobudce Smilebox24.pl! Dawno się tak dobrze nie bawiłam, tej nocy postanowiłam, że na moim weselu również zagra DJ Wodar, a goście znów będą mogli przebierać w ogromnym stosie gadżetów, pozować, uśmiechać się i wspaniale się bawić! :)
   Bardzo podobał nam się pomysł z pamiątkowym albumem, który tworzyliśmy na bieżąco z drukowanych zdjęć - wielki plus dla Was.
   Pozdrawiamy i do zobaczenia na naszym WESELU! :)

  • Widzieliśmy z mężem wiele fotobudek przed naszym wielkim dniem, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na usługi świadczone przez www.smilebox24.pl i firmę KREATYWNE EVENTY pana Artura. Wszyscy goście świetnie się bawili, mieliśmy gości z Włoch i byli zaskoczeni tą atrakcją.. Przed obiektywem stanęli najmłodsi i najstarsi, mali i duzi! Każdy z uśmiechem na twarzy, a na końcu otrzymaliśmy wspaniały pamiątkowy album!!

   Jeszcze raz Wam dziękujemy za życzliwość i profesjonalizmy, polecamy WSZYSTKIM bez wyjątku!