facebook
TOP SMART CAR od: 1 500 zł 1 350 zł

TOP SMART CAR

Niezapomniane chwile, piękna sesja zdjęciowa, uśmiech i zaskoczenie na twarzy gości a to wszystko dzięki smartom weselnym... Zapraszam

Rezydencja Przystań Mysłakowice od: 0 zł

Rezydencja Przystań Mysłakowice

Kierujemy się oczekiwaniami Pary Młodej i podchodzimy indywidualnie do każdego projektu. Gwarantujemy Państwu wspaniałą zabawę i wyśmienite jedzenie, wytworną oprawę uroczystości oraz wiele usług dodatkowych. Naszą ofertę kierujemy do osób, które cenią sobie profesjonalizm, wysoką jakość usług oraz szyk i elegancję. Szczegóły na naszej stronie...

Floratoria od: 0 zł

Floratoria -dekoracje slubne

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie! Pamiętajcie, że dekoracje mają pasować do Was nie odwrotnie :) To właśnie w aranżacji możecie pokazać siebie, swój charakter, temperament, urodę a tym samym spersonalizować ślub i sprawić by był niezapomniany nie tylko dla Was ale i dla waszych gości :)

Inżynieria Ślubna od: 4 900 zł 4 400 zł

Inżynieria Ślubna

Inżynieria Ślubna została stworzona z myślą o wyjątkowej oprawie filmowej ślubów. Dzielimy się naszą pasją i tworzymy emocje!

The Eye of Smile od: 2 900 zł

The Eye of Smile

Fotografia...  tylko dla Zakochanych 

Hotel Kozi Gród od: 195 zł

Hotel Kozi Gród

Położony na terenie malowniczych Kaszub, w niedalekiej odległości od Trójmiasta, Hotel Kozi Gród jest idealnym miejscem na organizację uroczystości weselnej. Przepiękne otoczenie tętniące zielenią, komfortowe wnętrza, kuchnia regionalna i miła obsługa zapewnią parze młodej oraz gościom weselnym niezapomnianą atmosferę podczas ważnych życiowych wydarzeń.

Super Barman od: 900 zł

Super Barman

Oferujemy kompleksową obsługę imprez, dbając nawet o najmniejsze szczegóły – od doboru idealnego szkła do koktajli, przez odpowiednie schłodzenie napojów, aż po stworzenie odlotowego drinka z różnorodnymi ozdobami, słomkami, czy przyprawami. Proponujemy również drinki bezalkoholowe – równie pyszne i wystrzałowe!

Imprezowa Fotobudka od: 1 000 zł 900 zł

Imprezowa Fotobudka

Prawdziwy "must-have" weselny w sezonie 2016! Marzysz o wyjątkowym przyjęciu pełnym uśmiechów? Zadbamy o odpowiednie uchwycenie uśmiechów gości, a wspomnienia pomożemy zebrać w jeden album, który następnie przekażemy w Wasze ręce! :)