facebook
Cena od: 176 zł

Jeśli marzą Państwo o wyjątkowym i eleganckim przyjęciu w przepięknych, XVII-wiecznych pałacowych salach, perfekcyjnie i indywidualnie skomponowanym menu oraz niezapomnianej atmosferze, Pałac Mojęcice jest idealnym miejscem na jego organizację.

Proponujemy imprezy do 150 osób: wesela, komunie, przyjęcia okolicznościowe oraz szkolenia, konferencje. A tym, którzy cenią sobie komfort i wysoki standard, oferujemy noclegi w naszych pokojach gościnnych (36 miejsc noclegowych).

Ponadto zachęcamy do zwiedzenia malowniczego parku, w którym można odpocząć i zrelaksować się na świeżym powietrzu. Dla rodzin z dziećmi proponujemy gry i zabawy na placu zabaw. Polecamy tradycyjną, wyborną i bardzo obfitą kuchnię polską, która zaspokoi niejednego konesera wykwintnych potraw. Zapewniamy pełną, kompleksową ofertę gastronomiczną.

Nasze bogate menu weselne oprócz 5 dań głównych (Obiad + 4 dania podawane w trakcie wesela) zawiera przystawki, ciasta, tort weselny, lody, owoce, napoje zimne i gorące. Służymy wsparciem i doradztwem przy wyborze i kompozycji menu weselnego.

Jesteśmy również otwarci na nowe wyzwania kulinarne. Menu przygotowane jest przez naszego Szefa Kuchni, który każdorazowo dba o jego wyjątkowy smak, gdyż wszystkie potrawy tworzymy od podstaw na miejscu.

Cennik i przykładowe menu dostępne są na naszej stronie internetowej: http://www.palac-mojecice.pl Zapraszamy również na nasz profil na Facebook'u: https://www.facebook.com/palacwmojecicach/

Atrakcje:

● stylowe, pałacowe wnętrza

● tereny zielone wokół Pałacu – idealne na zdjęcia plenerowe

● plac zabaw dla dzieci

● luksusowe pokoje gościnne (36 miejsc noclegowych)

● Apartament dla Nowożeńców – gratis

● brak ograniczeń czasowych przy pierwszym dniu wesela jak i przy poprawinach

Nasz Event Manager z zaangażowaniem odpowie na wszystkie Państwa pytania i przygotuje szczegółową ofertę, dane kontaktowe widnieją na naszej stronie internetowej: http://palac-mojecice.pl/kontakt.html

Zapraszamy serdecznie do Pałacu Mojęcice!

Kontakt

Znajdź nas

KOMENTARZE